Regulamin

REGULAMIN SKLEPU www.Ivayla.pl 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.Ivayla.pl jest Galeria Żivkowa - Ivayla Roszak, ul. Małachowskiego 6/19,18-400 Łomża ,NIP: 7181642041, REGON: 200287308.
 2. Sklep internetowy www.Ivayla.pl oferuje nowe, sprawne i oryginalne towary od klientów. Obowiązkiem www.Ivayla.pl jest dostarczenie towaru wolnego od wad.
 3. Wszystkie ceny w sklepie www.Ivayla.pl wyrażone są w polskich złotych.
 4. Obsługa sklepu internetowego www.Ivayla.pl kontaktuje się z Klientem poprzez e-mail lub telefonicznie.
 5. Dane kontaktowe sklepu internetowego www.Ivayla.pl
  tel.:604845478
  email: ivayla@wp.pl

 

ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia poprzez sklep internetowy można składać 24h na dobę.
 2. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę i święta zostaną rozpatrzone następnego dnia roboczego.
 3. Główne cechy produktów dostępne są na karcie produktu. Klient może się z nimi zapoznać przed złożeniem zamówienia.
 4. Klienci dokonujący zakupów sklepie www.Ivayla.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.
 5. Sklep www.Ivayla.pl akceptuje następujące formy płatności: przelew, e-przelew, karta kredytowa, pay pal, pobranie.
 6. Zamówienie z formą płatności "DotPay", "blik", "PayPal", "pobranie" pociąga za sobą obowiązek zapłaty.
 7. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub jego części, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i ustalone zostaną wspólnie dalsze działania takie, jak np. zaproponowanie zakupu podobnych produktów, wydłużenie czasu oczekiwania, częściowa realizacja lub w ostateczności anulowanie zamówienia.
 8. Dostawa zamówionych produktów realizowana jest od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski, za pośrednictwem firm kurierskich.
 9. Sklep www.Ivayla.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru w przypadku błędnego lub niepełnego podania adresu przez Klienta.
 10. Wysyłka zamówionych towarów następuję w ciągu 24h od złożenia zamówienia (w dni robocze). Przewidywany czas dostawy zamówionego towaru wynosi 1 dzień
 11. W chwili odbioru paczki, w przypadku widocznych śladów jej uszkodzenia, należy sporządzić protokół z uwagami dotyczącymi stanu przesyłki.
 12. Po transakcji sprzedaży sklep upoważniony jest przesłać na adres e-mailowy Klienta zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej z serwisu Ceneo.pl. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Klient może dobrowolnie wypełnić ankietę.

 

GWARANCJA I REKLAMACJE

 1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie www.Ivayla.pl nie są objęte gwarancją.
 2. Zgodnie z art. 577 KC gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
 3. W przypadku reklamacji odnośnie wad jakościowych, ilościowych lub merytorycznych Klient zobowiązany jest do kontaktu z Działem Obsługi Klienta sklepu www.Ivayla.pl.
 4. Adres reklamacyjny:
 5. Galeria Żivkowa 
  ul. Małachowskiego 6/19,
  18-400 Łomża

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Towar zakupiony w sklepie internetowym www.Ivayla.pl można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Każdy zwrot musi zostać indywidualnie uzgodniony z Działem Obsługi Klienta. Koszty odesłania towaru pokrywa kupują
 2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi zostać zwrócony w fabrycznym opakowaniu wraz z oryginalnym dokumentem zakupu. 
 3. Powyższy pkt.1 nie ogranicza prawa ustawowego. Zgodnie z art. 27 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorcy, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust.2 i art. 35.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy jest ona uznana za niezawartą. Zakupiony towar należy zwrócić na adres:
  Galeria Żivkowa
  ul. Małachowskiego 6/19
  18-400 Łomża
  Do przesyłki należy dołączyć Oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
 5. Wszelkie zwroty wysłane bez konsultacji z Działem Obsługi Klienta na koszt www.Ivayla.pl (za pobraniem) nie będą
 6. Wszystkie dokonywane przez Klienta płatności zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Klient dokonując zamówienia w sklepie internetowym www.Ivayla.pl wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Galeria Żivkowa - Ivayla Roszak danych osobowych podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z póź zm.) wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży.
 2. Użytkownik sklepu, niezależnie od możliwości złożenia zamówienia, posiada możliwość zapisania się na wysyłany drogą e-mailową Newsletter, zawierający informacje marketingowe. Zapisanie się na Newsletter jest całkowicie dobrowolne i nie jest powiązane ze zgodą na jakąkolwiek inną interakcję sklepu z użytkownikiem, w szczególności z zawarciem umowy.
 3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, z wyjątkiem danych udostępnianych jednorazowo i doraźnie przewoźnikom w celu dostarczenia zamówionej przesyłki lub operatorom płatności w celu obsługi płatności dla konkretnego zamówienia. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
 4. Osoba wyrażająca zgodę ma prawo do dostępu do treści podanch danych, ich poprawy lub
  usunię
 5. Regulamin jest w pełni zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl